15 lipca 2017

Warsztaty impro z AB OVO for business

Kiedy:
10 Listopad 2017@09:00 – 12 Listopad 2017@16:00 Europe/Warsaw Strefa czasowa
2017-11-10T09:00:00+01:00
2017-11-12T16:00:00+01:00

Warsztaty wykorzystujące filozofię i sztukę impro tym razem w świecie biznesu. Tak naprawdę Impro to skuteczna metoda budowania relacji , które są podstawą współżycia społecznego na wszystkich jego płaszczyznach. Impro to źródło.

Impro warsztaty dają świadomość mechanizmów jakimi możemy posługiwać się w świecie nieustającej zmiany. To przede wszystkim praktyka a więc  trening, trening ,trening. W impro być Mistrzem oznacza umiejętność wydobywania Mistrza także z partnera. W sześciu dziesięcioosobowych grupach pod okiem Mistrzów Improwizacji zmierzysz się z rzeczywistością „tu i teraz”. Podczas sesji treningowych ,w bezpiecznych i przyjaznych warunkach nauczycie się między innymi, przezwyciężać obiekcje w postaci „tak, ale”. Impro uczy słuchania, zespołowości, akceptacji, kreatywności a swoją siłę czerpie z potencjału jaki jest w nas i w innych, każdy jedyny i niepowtarzalny. Tak jak impro.

AB OVO Teatr Improv pracuje w najbardziej ekstremalnych warunkach jakie można aktorowi stworzyć: nie ma reżysera, nie ma scenariusza, o przebiegu spektaklu decyduje Publiczność. To prawdziwy aktorski skok na bungee. Ale czy tak nie jest właśnie w życiu?” Spektakl wychodzi tak, że niektórzy widzowie podejrzewają nas o przygotowany wcześniej scenariusz. W zespole czerpiemy z siebie nawzajem, ponieważ dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiedliśmy najskrytsze tajniki słuchania i natychmiastowego reagowania. Okazało się, że ta wiedza i umiejętności są bezcenne z dzisiejszym biznesie. Właśnie tą wiedzą postanowiliśmy się z Wami podzielić. Impro jest uniwersalnym treningiem osobistym ale jego tajniki przekładają się na całe szerokie spektrum naszego życia. Dlaczego? Bo przede wszystkim impro uczy umiejętności tworzenia relacji z każdym, nawet najbardziej niechcianym, nielubianym i trudnym partnerem. Wiedza jaką zaczerpniecie z impro sprawi, że trudno będzie Was czymkolwiek zaskoczyć – zwłaszcza w biznesie.

Od wielu lat jestem fanem teatru Impro i grupy AB OVO. Niespodziewanie na szkoleniu z impro sprzedaży
zobaczyłam jak KATARZYNA MICHALSKA, z którą się przyjaźniłam i podziwiałam jej niezwykły warsztat improwizacyjny, wznosi nas – osiemdziesięcioosobowa grupę ludzi biznesu na wyższe poziomy rozumienia otaczających nas ludzi i świata. Zaowocowało to powstaniem nadzwyczajnej synergii wśród uczestników i  narodzeniem wielu nowych projektów. Staliśmy się najlepszymi wersjami siebie.
Namówiłam wtedy Kasię i AB OVO Teatr Improv na zrobienie tych warsztatów, widząc jak ogromny potencjał biznesowy tkwi w technikach impro.  To zawodowcy, więc zapewniam, że  ten ostatni rok spędzili na konsultacjach i przygotowaniu się do warsztatów. Są merytoryczni, konkretni, wymagający jednocześnie przeuroczy i przezabawni jak zawsze. 0% stresu i intensywna przyjemna praca. Będziecie w Mistrzowskich rękach, gwarantuję. Sama zajmuje się biznesem, jako psycholog społeczny uważnie obserwuję ten świat, uczestniczyłam w  niezliczonej ilość konferencji , szkoleń i warsztatów – jako uczestnik a także jako organizator.
Myśleliście, że widzieliście już wszystko? Myśleliście, że żadne warsztaty już Was nie zaskoczą?
Dołączcie do nas!
Elżbieta Grabowska