terminarz

Mar
5
pon
2018
Mecz IMPRO Hrabi – Ab Ovo @ Klub Studio
Mar 5@20:00
Mar
11
nie
2018
SPATiF Publicznośc rządzi @ SPATiF "U aktorów"
Mar 11@19:00
SPATiF Publicznośc rządzi @ SPATiF "U aktorów" | Warszawa | mazowieckie | Polska

“Publiczność rządzi” – improwizowane, pełne humoru show Teatru Ab Ovo
“Publiczność rządzi” to improwizowane show pełne humoru i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Tu nie ma scenariusza ani reżysera, są za to aktorzy gotowi dać się ponieść nawet najbardziej absurdalnym pomysłom widzów. Uwielbiana przez publiczność na całym świecie forma teatralno – kabaretowa ponownie na Scenie SPATiF.
bilety: 30 zł
czas trwania: 90 minut
więcej informacji: www.teatrabovo.pl

Mar
25
nie
2018
Kasia Michalska – Moje impro @ SPATiF "U aktorów"
Mar 25@19:00
Kasia Michalska - Moje impro @ SPATiF "U aktorów" | Warszawa | mazowieckie | Polska
Moje Impro” – komediowy monodram improwizowany z udziałem nieznanej aktorki, życzliwej Publiczności i skromnego jazzowego muzyka.
Żyjemy w świecie reklam, autoprezentacji, fejsbuka i tym podobnych portali, na których “sprzedajemy” światu nasz wizerunek. Jacy jesteśmy naprawdę? Biegamy na szkolenia, do psychologów, oglądamy webinary wierząc, że ktoś ma tabletkę na szczęście. Gonimy zamiast być Tu i Teraz. I właśnie do tej magicznej, zagadkowej krainy zapraszam Was ja – Kasia Michalska, w szczerym do bólu portrecie Aktorki Nieznanej. Bez scenariusza, bez reżysera z bagażem doświadczeń życiowych, do których dzięki sztuce impro mam osobisty dystans. Kocham Publiczność, mam talent do wciągania Jej do zabawy i wyciągania z Niej najskrytszych pragnień. Ja już dawno opuściłam osławioną “strefę komfortu” teraz czas na Was. Zaprosiłam do współpracy świetnego pianistę, bo choć nigdy nie będę, to nie widzę powodów, dla których choć przez chwilę nie mogłabym poczuć się jak Barbara Streisand. Obiecuję rollercoaster scenicznych doznań. Musicie to przeżyć.