terminarz

Cze
10
nie
2018
SPATiF Publicznośc rządzi @ Scena SPATiF
Cze 10@19:00
SPATiF Publicznośc rządzi @ Scena SPATiF  | Warszawa | mazowieckie | Polska

“Publiczność rządzi” – improwizowane, pełne humoru show Teatru Ab Ovo
“Publiczność rządzi” to improwizowane show pełne humoru i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Tu nie ma scenariusza ani reżysera, są za to aktorzy gotowi dać się ponieść nawet najbardziej absurdalnym pomysłom widzów. Uwielbiana przez publiczność na całym świecie forma teatralno – kabaretowa ponownie na Scenie SPATiF.
bilety: 30 zł
czas trwania: 90 minut
więcej informacji: www.teatrabovo.pl

Cze
12
wt
2018
Joanna Kołaczkowska & Ab Ovo – “Kuźnia kulturalna” @ ul. Stanisława Kostki Potockiego 24, Kuźnia Kulturalna, Wilanów
Cze 12@20:30
Joanna Kołaczkowska & Ab Ovo - "Kuźnia kulturalna" @ ul. Stanisława Kostki Potockiego 24, Kuźnia Kulturalna, Wilanów | Warszawa | mazowieckie | Polska

Ab Ovo Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska – Publiczność rządzi!

IMPRO to nowa forma teatralno-kabaretowa w 100% improwizowana znana już na całym świecie i uwielbiana przez publiczność. To spotkania, w których widz jest niejako drugim aktorem, bierze czynny udział w sztuce, a nawet jest po części jej twórcą. To właśnie sugestie WIDZA decydują o przebiegu wieczoru czyli innymi słowy u nasz PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI !!!

Śmiech do łez, zaskakujące pomysły, abstrakcyjne poczucie humoru, błyskotliwe puenty i nieprzewidywalne zwroty akcji – to wszystko na życzenie widza!

W spektaklach AB OVO nie ma ani scenariusza ani reżysera, a aktorzy spełnią najbardziej kreatywne i karkołomne zadania od widowni! W ten sposób w ciągu 1,5 godziny przed oczami widowni przewija się cały repertuar tworzonych ad hoc komicznych scen. Show PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI w wykonaniu Teatru Impro AB OVO to wybuchowa mieszanka inteligentnego humoru, piosenek i teatru.

W Kuźni Kulturalnej dodatkowo rzecz niezwykle rzadka, bo AB OVO wystąpi wspólnie z Joanną Kołaczkowską z kabaretu Hrabi.

Serdecznie zapraszamy na ten niezapomniany wieczór !!!

Lip
1
nie
2018
Mecz IMPRO Hrabi – Ab Ovo
Lip 1@19:00
Lip
8
nie
2018
Mecz IMPRO Hrabi – Ab Ovo
Lip 8@19:00
Lip
10
wt
2018
Mecz IMPRO Hrabi – Ab Ovo @ teatr DOM
Lip 10@19:00
Mecz IMPRO Hrabi - Ab Ovo @ teatr DOM | Łódź | województwo łódzkie | Polska

10 lipca godz. 17:00 oraz 20:00
ŁÓDŹ – TEATR DOM
Mecz impro AB OVO vs. Kabaret HRABI!
—————————————————————————–

Dwa zespoły i dwa światy. Hrabi – od lat zakochany w kabarecie aktorskim, choć nie jest im obca improwizacja. AB OVO – aktorzy, którzy najbardziej cenią sobie energię, pochodzącą właśnie z improwizacji. To mistrzowie współpracy z widzami, zręczni i obdarzający ją miłością. Hrabi kocha równie mocno. Dobrali się właśnie według takiego klucza. Bo publiczność rozśmieszyć można tylko wtedy, gdy się ją nie tylko lubi, ale przede wszystkim miłuje.

Na jednej scenie, bez przygotowanych skeczów czy piosenek, dochodzi do zwarcia i maglowania, ale cel jest jeden – dobra zabawa.

Nie zobaczą Państwo niczego, co wiedzieli kiedyś, oraz niczego, co można znaleźć w Internecie. Wszystko wymyślone tu i teraz. Zapraszamy!