terminarz

Sty
7
pon
2019
Mecz HRABI vs AbOvo Teatr Impro – Zielona Góra @ ulica Podgórna 50, 65-516 Zielona Góra, Polska
Sty 7@20:00
Mecz HRABI vs AbOvo Teatr Impro - Zielona Góra @ ulica Podgórna 50, 65-516 Zielona Góra, Polska

7 stycznia 2019 godz. 20:00
ZIELONA GÓRA, Aula Uniwersytetu Zielonogórskiego (ul. Podgórna 50)
Mecz impro AB OVO vs. Kabaret HRABI
—————————————————————————–

Dwa zespoły i dwa światy. Hrabi – od lat zakochany w kabarecie aktorskim, choć nie jest im obca improwizacja. AB OVO – aktorzy, którzy najbardziej cenią sobie energię, pochodzącą właśnie z improwizacji. To mistrzowie współpracy z widzami, zręczni i obdarzający ją miłością. Hrabi kocha równie mocno. Dobrali się właśnie według takiego klucza. Bo publiczność rozśmieszyć można tylko wtedy, gdy się ją nie tylko lubi, ale przede wszystkim miłuje.

Na jednej scenie, bez przygotowanych skeczów czy piosenek, dochodzi do zwarcia i maglowania, ale cel jest jeden – dobra zabawa.

Nie zobaczą Państwo niczego, co wiedzieli kiedyś, oraz niczego, co można znaleźć w Internecie. Wszystko wymyślone tu i teraz. Zapraszamy!

Lut
10
nie
2019
Ab Ovo Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska @ Dom Kultury Świt
Lut 10@18:00
Ab Ovo Teatr Improv & Joanna Kołaczkowska @ Dom Kultury Świt

IMPRO to nowa forma teatralno-kabaretowa w 100% improwizowana znana już na całym świecie i uwielbiana przez publiczność. To spotkania, w których widz jest niejako drugim aktorem, bierze czynny udział w sztuce, a nawet jest po części jej twórcą. To właśnie sugestie WIDZA decydują o przebiegu wieczoru czyli innymi słowy u nasz PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI !!!
Śmiech do łez, zaskakujące pomysły, abstrakcyjne poczucie humoru, błyskotliwe puenty i nieprzewidywalne zwroty akcji – to wszystko na życzenie widza!
W spektaklach AB OVO – Teatr Improv nie ma ani scenariusza ani reżysera, a aktorzy spełnią najbardziej kreatywne i karkołomne zadania od widowni! W ten sposób w ciągu 1,5 godziny przed oczami widowni przewija się cały repertuar tworzonych ad hoc komicznych scen. Show PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI w wykonaniu Teatru Impro AB OVO to wybuchowa mieszanka inteligentnego humoru, piosenek i teatru.
Gościnnie wystąpi: Joanna Kołaczkowska z Kabaret Hrabi.

Bilety w cenie 60 zł. Kup lub zarezerwuj: https://swit.systemsprzedazybiletow.pl/Bilety/Sala/3603
Uwaga! Rezerwacja jest ważna tydzień!