dodano: 13 stycznia 2019

Warsztaty IMPRO

„Z okazji Nowego Roku mamy dla Was prezent!
Jesli ktoś z Was będąc na naszych spektaklach (lub oglądając nas w necie), choć raz pomyślał: „…ale bym chciał robić to co oni !”, to właśnie macie ku temu okazje!
Oto dostajecie w prezencie od Nas możliwość SPEŁNIENIA swojego marzenia i spróbowania czegoś nowego /IMPRO/ a przy okazji poćwiczenie swojego mózgu, podzielności uwagi i refleksu, a wszystko to w najbardziej pozytywnej i bezstresowej formie warsztatów, umożliwiającej szybsze przyswajanie wiedzy czyli przez L😂L ! /pragniemy w tym momencie uprzejmie zwrócić Twoją uwagę, że taki zapis słowa „lol” jest o tyle wymowniejszy bo wyglada jakby 😂 spadł ze śmiechu z krzesła i chichra się między rzędami, co totalnie oddaje atmosferę jaka panuje na warsztatach!/

wiecej o warsztatach: Warsztaty by Wojtek (więcej)

Oczywiście z tymi warsztatami wiąże się ogromne RYZYKO! Uczęszczając na zajęcie IMPRO systematycznie, możesz NIEPOSTRZEŻENIE wyjść ze swojej strefy komfortu jeszcze w tym roku, a co gorsza z UŚMIECHEM na Twarzy!

Zatem jeśli nadal się wahasz i wciąż wyszukujesz w swojej głowie wszelakich „ale”, by nie przyjąć od nas tego PREZENTU, to w tym momencie informujemy, że pierwsze zajęcia u Wojtka są GRATIS!

Zatem jedyne co stracisz to 2h z życia, w trakcie których najprawdopodobniej popłaczesz się ze śmiechu !
/cz⏰s przewidywanego 🤪🤭😅😆 śmiechu (bez łez) w trakcie zajęć: około 97min/„

Dość istotny jest ten emotikon w LOL. Jeśli nie mamy to wykasuj dowcip o krzesełkach . Dziex a lot.

Z uszanowaniem!
aboVOJTEK@gmail.com
603 69 96 69