dodano: 8 stycznia 2019

Ab Ovo – Kinowo – LUNA

Wracamy do kina LUNA…!!!

MPRO to nowa forma teatralno-kabaretowa znana już na całym świecie i uwielbiana przez publiczność. To spotkania, w których widz jest niejako drugim aktorem, bierze czynny udział w sztuce, a nawet jest po części jej twórcą. To Jego bowiem sugestie decydują o przebiegu wieczoru!
Śmiech do łez, zaskakujące pomysły, abstrakcyjne poczucie humoru, błyskotliwe puenty i nieprzewidywalne zwroty akcji – to wszystko na życzenie widza! W spektaklach AB OVO nie ma ani scenariusza ani reżysera, a aktorzy spełnią najbardziej kreatywne i karkołomne zadania od widowni!
W ten sposób w ciągu 1,5 godziny przed oczami widowni przewija się cały repertuar tworzonych ad hoc komicznych scen.
Show w wykonaniu Teatru Impro AB OVO to wybuchowa mieszanka inteligentnego humoru, piosenek i teatru.

Yo!

Tu się może zdarzyć wszystko

Gdy tak myślisz, jesteś blisko

Gdy tak myślisz, to masz rację

Czas na dziką improwizację!

Taaaak… no właśnie. Pełna dowolność, i zupełnie wyjątkowa formuła spektaklu. Często długa forma. Raz może to być Up! Czyli poważny pełnowymiarowy spektakl który zaczyna się od skupienia i jednego słowa – inspiracji, pochodzącego od Ciebie Widzu! Innym razem może to być komediowe i luźniejsze formalnie Cięcie! Wówczas to wszystkie „teatralne kłody pod nogi” dozwolone! Brawurowa fabuła, naszpikowana pochodzącymi od Ciebie wątkami, bohaterami, i zwrotami akcji! Baw się dobrze!