dodano: 14 lutego 2018

Moje Impro

“Moje Impro” – komediowy monodram improwizowany z udziałem nieznanej aktorki, życzliwej Publiczności i skromnego jazzowego muzyka.
Żyjemy w świecie reklam, autoprezentacji, fejsbuka i tym podobnych portali, na których “sprzedajemy” światu nasz wizerunek. Jacy jesteśmy naprawdę? Biegamy na szkolenia, do psychologów, oglądamy webinary wierząc, że ktoś ma tabletkę na szczęście. Gonimy zamiast być Tu i Teraz. I właśnie do tej magicznej, zagadkowej krainy zapraszam Was ja – Kasia Michalska, w szczerym do bólu portrecie Aktorki Nieznanej. Bez scenariusza, bez reżysera z bagażem doświadczeń życiowych, do których dzięki sztuce impro mam osobisty dystans. Kocham Publiczność, mam talent do wciągania Jej do zabawy i wyciągania z Niej najskrytszych pragnień. Ja już dawno opuściłam osławioną “strefę komfortu” teraz czas na Was. Zaprosiłam do współpracy świetnego pianistę, bo choć nigdy nie będę, to nie widzę powodów, dla których choć przez chwilę nie mogłabym poczuć się jak Barbara Streisand. Obiecuję rollercoaster scenicznych doznań. Musicie to przeżyć.


Kasia Michalska -czyli ja,  aktorka, absolwentka PWSFTviT w Łodzi, “Matka Założycielska” Teatru Impro AB OVO, dyrektor artystyczna festiwalu 321Impro, “Schaefferowiec”,waga nieproporcjonalna do wzrostu, zodiakalny skorpion, żona,matka, wielbicielka kotów.

Rafał Stępień -czyli On, normalny facet, ojciec, przyjemny w relacjach mężczyzna a ponadto :
 pianista , kompozytor, producent, aranżer. Absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii  Muzycznej  w Katowicach. Laureat wielu festiwali i  konkursów w kraju i za granicą: Jazz nad Odrą 2006b (Grand Prix), KFPS w Krakowie 2006 (nagroda dla najlepszego instrumentalisty), Fama 2004 (nagroda dla najlepszego instrumentalisty), Gdynia Summer Jazz Days 2002 (I miejsce), Jazz Juniors 2002 (II miejsce). Współpracował m.in. z: Lorą  Szafran, Carmen Moreno, Anną Serafińska, EwąUrygą, Agą Zaryan, a także: Marylą Rodowicz , Zbigniewem Wodeckim, Ryszardem Rynkowskim, Mieczysławem Szcześniakiem, Jorgosem Skoliasem.
Kierownik muzyczny oraz aranżer spektaklu Śpiewając Jazz z Carmen Moreno, Anną Serafińską i Maciejem Zakościelnym.
W 2012 roku 
rozpoczął współpracę ze światowej sławy producentami z Kanady m.in. Marc Lafrance, Bob Rock, Randy Staub.