dodano: 4 sierpnia 2017

SHOW BIZNES IMPRO

 Często na biznesowych spotkaniach ale nie tylko pytaliście nas o wpływ Impro na zawodową strefę życia. Impro przekłada się na wszystkie dziedziny a co najważniejsze ułatwia. Przez ostatni rok przygotowywaliśmy się do tych warsztatów. Sami braliśmy udział w wielu warsztatach dla biznesu, obserwowaliśmy teoretycznie “obcy” nas świat i wyciągaliśmy swoje wnioski. Jeden był najważniejszy. Rzeczywiście mamy Wam wiele do zaoferowania. To będą najbardziej pewnie niezwykłe i inne od wszystkich biznesowych warsztatów jakie przeszliście. Jedno jest pewne. Będziemy wobec Was uczciwi. To będą bardzo pracowite 3 dni, bez znieczulenia, bez rozczulania się nad sobą. To będzie tak motywujące, że sami będziecie chcieli więcej.

Warsztaty wykorzystujące filozofię i sztukę impro tym razem w świecie biznesu. Tak naprawdę Impro to skuteczna metoda budowania relacji , które są podstawą współżycia społecznego na wszystkich jego płaszczyznach. Impro to źródło. Impro warsztaty dają świadomość mechanizmów jakimi możemy posługiwać się w świecie nieustającej zmiany. To przede wszystkim praktyka a więc trening, trening ,trening. W impro być Mistrzem oznacza umiejętność wydobywania Mistrza także z partnera. W sześciu dziesięcioosobowych grupach pod okiem Mistrzów Improwizacji zmierzysz się z rzeczywistością „tu i teraz”. Podczas sesji treningowych ,w bezpiecznych i przyjaznych warunkach nauczycie się między innymi, przezwyciężać obiekcje w postaci „tak, ale”. Impro uczy słuchania, zespołowości, akceptacji, kreatywności a swoją siłę czerpie z potencjału jaki jest w nas i w innych, każdy jedyny i niepowtarzalny. Tak jak impro. 

AB OVO Teatr Improv pracuje w najbardziej ekstremalnych warunkach jakie można aktorowi stworzyć: nie ma reżysera, nie ma scenariusza, o przebiegu spektaklu decyduje Publiczność. To prawdziwy aktorski skok na bungee. Ale czy tak nie jest właśnie w życiu? Spektakl wychodzi tak, że niektórzy widzowie podejrzewają nas o przygotowany wcześniej scenariusz. W zespole czerpiemy z siebie nawzajem, ponieważ dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiedliśmy najskrytsze tajniki słuchania i natychmiastowego reagowania. Okazało się, że ta wiedza i umiejętności są bezcenne z dzisiejszym biznesie. Właśnie tą wiedzą postanowiliśmy się z Wami podzielić. Impro jest uniwersalnym treningiem osobistym ale jego tajniki przekładają się na całe szerokie spektrum naszego życia. Dlaczego? Bo przede wszystkim impro uczy umiejętności tworzenia relacji z każdym, nawet najbardziej niechcianym, nielubianym i trudnym partnerem. Wiedza jaką zaczerpniecie z impro sprawi, że trudno będzie Was czymkolwiek zaskoczyć – zwłaszcza w biznesie.

Zaufały nam takie sławy jak Beata Kapcewicz, Joanna Gdaniec.