dodano: 9 marca 2017

Festiwal 321Impro w Konstancinie – udało się! Dziękujemy!!!

Udało się!!!

Jest mi niezmiernie miło pochwalić się, że oto Festiwal 321impro otrzymał dzięki głosom PUBLICZNOŚĆI Perłę Mazowsza w kategorii Wydarzenie. Dziękujemy Wszystkim za poparcie festiwalu, którego jestem skromnym dyrektorem artystycznym –Kasia Michalska
Na zdjęciu z Edyta Markiewicz-Brzozowska dyrektorką Hugonówki i organizatorem tegoż szalonego pomysłu. Brawa dla Ab Ovo nieformalnych Gospodarzy tej imprezy. Dziękuję Wszystkim za wiarę, pomoc oraz uczestniczenie w tym ważnym, przede wszystkim dla rozwoju improwizacji w Polsce, Festiwalu. 321 Impro 2017 nadchodzi….!!!

 

 

 

 

 

artykuł oryginalny:

Wszystkich stałych i wiernych Widzów zachęcamy do głosowania na festiwal 321impro, którego nasz teatr jest gospodarzem. Pierwsze próby i spektakle miały miejsce właśnie w Konstancinie a nasza Matka Założycielska (prywatnie mieszkanka tego uroczego miejsca ) w przypływie patriotyzmu regionalnego była pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym wszystkich edycji festiwalu. Z góry dziękujemy i nie ukrywamy, że na Was właśnie nieskromnie liczymy.

Sms o treści Miejsce05 nr 7136 (1,23 zl)

lub

www.perlymazowsza.pl

3 2 1 głosujemy !!