dodano: 8 stycznia 2017

MY WAS RÓWNIEŻ !!!

Wiosną odbyło się bardzo poważne spotkanie całego AB OVO, które przypominało naradę w korporacji. Była więc tablica i była analiza “SWAT”. Salkę gościnnych i przychylnych nam Przyjaciół z Rebelia Media opuszczaliśmy naładowani emocjonalnie  wiarą w nasz talent, siłą w pokonanie słabości i nadzieją na próby. Maszyna ruszyła a cele zaczęły się spełniać. Gala MP Power proszę bardzo: kilka filmików , których nakręcanie sprawiło nam ogromną radość. Nie ma co, przebierać to my się lubimy. W tym samym czasie poznaliśmy Meon czyli Łukasza, którego ekrany led zadziałały nam mocno na wyobraźnię, na tyle mocno , że już za chwilę pomysł “Jedynego takiego show na świecie” zaczął się realizować a do teamu dołączyło TSO. Efektem tej współpracy była jesienna premiera w Fabryce Wełny w Pabianicach. Tak! Ab OVO poważnie wzięło się za branżę eventową, ponieważ nasza menagerka Małgosia, przypadkowo samozgłosiwszy się do nas , apelowała, że korporacje nas potrzebują. Apel na nas zadziałał, a Małgosia w nagrodę otrzymała pseudonim Arielka. Wiosną zakończyliśmy współpracę z Kinem Luna , które przygarnęło nas na cały sezon 2015/16, za co podziękowaliśmy ostatnim spektaklem o jakże filmowym, melodramatycznym tytule “Pożegnanie z Luną”. Przeszliśmy do Hybryd jesienią i już w listopadzie zarejestrowaliśmy nasz spektakl z Publicznością. Udało nam się namówić kilku operatorów aby nagrywając nasz spektakl starali się przenieść( jak najlepiej się da) atmosferę przez szklany ekran. I nie ma co :udało się!  W sierpniu jak zwykle 321IMPRO w Konstancinie. Było intensywnie, kolorowo i ciekawie. Mecz z Kabaretem Hrabi, Festiwal O’polskiej Piosenki i pokaz “Jedynego takiego show na świecie” przed najprzychylniejszą z Publiczności. Jako Artyści mamy niewątpliwie szczęście. I do tego warsztaty z Lee Whitem, który tak nas zaczarował, że sprowadziliśmy go do nas tuż przed Bożym Narodzeniem. Mistrz!!! Ponadto ku naszemu zdziwieniu dostaliśmy zaproszenia na 2 festiwale impro : do Bydgoszczy i (tu otworzyliśmy szerzej usta ze zdziwienia)do Krakowa. O ile w pierwszym przypadku poszło ,o tyle w drugim przypadku dostaliśmy lekcję impro. Wszyscy wiemy , że najwięcej się uczymy, kiedy nam nie wychodzi. Biorąc jednak pod uwagę okoliczności w jakich pojawiliśmy się na ImproFeście ” daj Boże zdrowie każdemu”. To była trudna lekcja ale bardzo nam wszystkim potrzebna. Jesienią również zostaliśmy zaproszeni do udziału w nowym telewizyjnym show dla TVP2 “Mów mi Mistrzu”, przy którym praca była bardzo twórcza a do tego  poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi. Pobyt na planie wygenerował niezłe wspomnienia. Oczywiście nie ma co komentować sytuacji i okoliczności w jakich pojawił się program na antenie. My mamy kolejne bardzo potrzebne doświadczenie. Oczywiście w ciągu roku wiele spektakli w tym AB OVO Vipovo z Weroniką Książkiewicz, Mikołajem Cieślakiem.

Wniosek jest piękny i głęboki: co zasiejesz wiosną to zbierzesz jesienią. Ten intensywny rok kolejny raz pokazał nam gdzie jesteśmy jako Zespół- 9 ludzi , którzy są ze sobą niezmiennie od 2010 roku. I to jest prawdziwa wartość. 2017 zaczął się wspaniałymi perspektywami, prace się rozpoczęły ale będziemy się chwalić “po”.

A teraz podziękowania za : uśmiech, wiarę, opiekę, ochrzan, podpowiedź, doradztwo, szansę,oddanie, przychylność, pobłażliwość, wyrozumiałość a nade wszystko Miłość.

MY WAS RÓWNIEŻ

Małgosia Kraszewska, Rebelia Media,Meon, TSO, Kabaret Hrabi, Kamol, Asia,Madzia Borgus, Kino Luna,Fryderyk Młynarski,Adaś Kowalczyk, Krystian Bykowski, zwariowani operatorzy, Kacper, Hybrydy – Bartek, Lee White, Pozytywy, Marcin Perzyna, Sebastian Gonciarz, Maciek Kraszewski, FestivalGroup, cała ekipa MMM oraz wszyscy nasi odbiorcy.